Találkozás az Emberi Erőforrás Minisztériumában az Egészügyért Felelős Államtitkárral.

Prof. Dr. Horváth Ildikó államtitkár asszony hivatalában fogadta az Országos Roma Önkormányzat Elnökét, Agócs János urat. Az egyeztetésen szó esett az EMMI Egészségügyért Felelős Államtitkársága és az ORÖ közötti hosszútávú kapcsolatok előkészítéséről. Kiemelt partnerként tekintenek egymásra a felek, a roma nővérképzés erősítésében és a népegészségügyi szűrésekben való részvétel növelésében.

Ezeket olvasta már?

Sokezren ünnepelték a roma közösség összetartozását Miskolcon – minden idők legnagyobb Juniálisa az Avason

A roma közösség ereje, a kultúra megtartó ereje és az összefogás példája volt az a …